Czujesz, że nadszedł już czas, by podarować Ukochanej pierścionek zaręczynowy?
Poświęć trochę uwagi, aby wykonać  go własnoręcznie! Jestem pewna, że Twoja partnerka będzie zachwycona, gdy otrzyma pierścionek stworzony przez Ciebie własnymi rękoma. Z miłości!

Co zrobić, gdy wszystkie modele z sieciówek wydają się podobne i pospolite? Przecież chcesz, by symbol Twojej miłości był niepowtarzalny, inny, z charakterem. Pomogę Ci zaprojektować ten odpowiedni wzór, będę także czuwać nad każdym etapem pracy, instruować i wspierać.

1. Telefonicznie lub mailowo opisz mi swoją wizję.
Jeśli masz wątpliwości co wyglądu pierścionka – zrób kilka zdjęć biżuterii Twojej ukochanej i w kilku słowach opisz, jakie ubrania lubi. Wtedy razem wymyślimy jego design! Możesz też przyjść ze swoim projektem!

2. Jeśli masz biżuterię z rodowych skarbów i chcesz wykorzystać pozyskane z nich złoto w pierścionku – zabierz je ze sobą. Standardowo w podaną cenę warsztatu wliczony jest materiał srebro próby 925, natomiast gdybyś zdecydował się na nowe złoto, koszt jego zakupu doliczymy do ceny warsztatu osobno.

Ważne: w przypadku wyboru kamienia szlachetnego, np. diamentu, szafiru, topazu lub innego – do ceny należy doliczyć jego koszt.

3. Czas trwania:
W zależności od stopnia trudności, standardowo ok. 5 godzin.

Podsumowując, w warsztacie tworzenia pierścionka zaręczynowego otrzymasz:

  • konsultację i projekt pierścionka,
  • wsparcie jubilera z długoletnim doświadczeniem,
  • podstawowe materiały (srebro próby 925),
  • kilka ozdobnych kamieni do wyboru,
  • pamiątkowe zdjęcie,
  • przekąski, kawę i herbatę.