Czujesz, że nadszedł już czas, by podarować Ukochanej pierścionek zaręczynowy?
Poświęć trochę uwagi, aby wykonać  go własnoręcznie! Jestem pewna, że Twoja partnerka będzie zachwycona, gdy otrzyma pierścionek stworzony przez Ciebie własnymi rękoma. Z miłości!

Co zrobić, gdy wszystkie modele z sieciówek wydają się podobne i pospolite? Przecież chcesz, by symbol Twojej miłości był niepowtarzalny, inny, z charakterem. Pomogę Ci zaprojektować ten odpowiedni wzór, będę także czuwać nad każdym etapem pracy, instruować i wspierać.

Jak własnoręcznie zrobić pierścionek zaręczynowy dla Ukochanej osoby?

1. Telefonicznie lub mailowo opisz mi swoją wizję pierścionka.

Jeśli masz wątpliwości co wyglądu pierścionka – zrób kilka zdjęć biżuterii Twojej ukochanej i w kilku słowach opisz, jakie ubrania lubi. Wtedy razem wymyślimy jego design! Możesz też przyjść ze swoim projektem!

2. Wybierz materiały

Jeśli masz biżuterię z rodowych skarbów i chcesz wykorzystać pozyskane z nich złoto w pierścionku – zabierz je ze sobą. Standardowo w podaną cenę warsztatu wliczony jest materiał – srebro próby 925, natomiast gdybyś zdecydował się na nowe złoto, koszt jego zakupu doliczymy do ceny warsztatu osobno.

Ważne: w przypadku wyboru kamienia szlachetnego, np. diamentu, szafiru, topazu lub innego – do ceny należy doliczyć jego koszt.  Poinformuj mnie wcześniej jaki kamień Cię interesuje, ponieważ zakupię go specjalnie dla Ciebie, zatem musi zdążyć dotrzeć kurierem przed zajęciami.

3. Czas trwania:

W zależności od stopnia trudności, standardowo ok. 8 godzin, jednak czas ten może być różny w zależności od stopnia skomplikowania projektu pierścionka zaręczynowego.

Podsumowując, w warsztacie tworzenia pierścionka zaręczynowego otrzymasz:

  • konsultację i projekt pierścionka,
  • wsparcie jubilera z długoletnim doświadczeniem,
  • podstawowe materiały (srebro próby 925),
  • zakupiony na Twoje życzenie kamień szlachetny / możesz także przynieść własny
  • eleganckie pudełko,
  • pamiątkowe zdjęcie,
  • przekąski, kawę i herbatę.

Cena : ustalana jest indywidualnie, w oparciu o liczbę przebytych godzin kursu oraz wartość kamienia i kruszcu