W mojej pracowni wiele osób po raz pierwszy trzymało palnik w dłoniach, a efekty prac były świetne. Nie obawiajcie się – Wy także dacie radę! Będę czuwać nad każdym etapem, instruować Was i doradzać. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z technik jubilerskich, duże pokłady cierpliwości i kocham pracę z ludźmi 🙂

Od 2004 roku prowadzę własną firmę opartą na projektowaniu i tworzeniu biżuterii. Stworzyłam markę biżuteryjną Zięba www.ziebaprojekt.pl . Należę do Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych, jestem także wykładowczynią technik jubilerskich w Szkole Wyższej Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania.

Z miłości do sztuki złotniczej oraz kamieni szlachetnych ukończyłam Szkołę Wyższą Rzemiosł Artystycznych i Zarządzania we Wrocławiu na kierunku Jubilerstwo i Obróbka Kamieni. Następnie pogłębiałam swoją wiedzę o geologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Nieustanna potrzeba rozwoju sprawiła, że jestem też absolwentką Podyplomowego Projektowania Biżuterii na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.

Filozofią mojej marki jest rzemieślnicze podejście w artystycznym duchu. Dlatego biżuterię tworzę głównie własnoręcznie, nie odlewam jej z gotowych form.  Często są to unikaty, co nadaje pracom wyjątkowego smaku. Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jako projektantka i artystka, mogę pomóc Wam w realizacji jednego z najwspanialszych projektów – Waszych obrączek ślubnych!